Etkinlik Yeri & Konaklama

        Eğitimin YÜZ YÜZE olarak Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde verilmesi planlanmaktadır. Ancak Covid-19 pandemi sürecinden dolayı planlanan tarihlerde yetkili makamlarca yüz yüze eğitimin uygun görülmemesi durumunda söz konusu eğitim online şekilde (Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi uzaktan eğitim platformu alt yapısı kullanılarak UZEM üzerinden) verilmesi planlanmaktadır.

        Etkinlikler Hatay Mustafa Kemal Üniversite Eğitim Fakültesi 3. Katta yer alan dersliklerde yapılacaktır. Etkinliğin yapılacağı 30 kişilik derslikte ısıtma ve havalandırma imkanları mevcut olup, akıllı tahta ve projeksiyon ile kablolu-kablosuz (Wi-fi) internet imkanı bulunmaktadır. Derslikte bulunan mobil sıralar tek kişilik masa sandalye şeklindedir ve farklı çalışma etkinliklerine (bireysel, grup vb), farklı oturma düzenine uygun şekilde (O düzeni, U düzeni, C düzeni vb.) ayarlanabilir. Ayrıca derslikte öğretim elamanı için çalışma masası ve kürsü bulunmaktadır. Aynı katta, ders aralarında öğretim elamanlarının kullanacağı bir çalışma-dinlenme odası da bulunmaktadır. Katılımcılara ve eğitmen öğretim elemanlarına kurşun ve tükenmez kalem, blok not defteri, yaka kartlarında oluşan kırtasiye seti ile eğitmen öğretim elamanlarının kullanımı için farklı renklerde tahta kalemleri ile 2 top (1000 Yaprak) A4 kağıdı verilecektir.

Konaklama

        Eğitimde yer alacak katılımcıların ve eğitmenlerin Hatay ili Antakya ilçesinde bulunan HMKÜ Misafirhanesi’nde (https://www.mku.edu.tr/readPage.aspx?icerik=906) konaklamaları planlanmaktadır. Söz konusu HMKÜ Misafirhanesi Antakya ilçesinde merkezi bir konumda bulunmaktadır. Katılımcıların iki veya üç kişilik odalarda, eğitmenlerin ise bir veya iki kişilik odalarda konaklamaları planlanmaktır. Eğitim öncesinde katılımcı ve eğitmenlerin onayı alınarak HMKÜ Misafirhanesinden ön rezervasyon işlemleri yapılacak ve konaklama bilgileri (oda numarası giriş saati vb.) katılımcı ve eğitmenlerle önceden paylaşılacaktır. Eğitim boyunca katılımcılara gecelik konaklama, sabah kahvaltısı (açık büfe kahvaltı) ücretsiz verilecektir.